Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az összes html fájlt szövegsze...

Az összes html fájlt szövegszerkesztőben nyitja meg, hogyan tudom futtatni őket böngészőben?

Figyelt kérdés
Egyszer át társítottam a html fájlt, hogy szövegszerkesztőben nyissa meg, de azóta nem tudom, hogyan tudom lefuttatni böngészőben.

2017. júl. 5. 12:12
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Ez windows függő is, így pl. minden böngészőben van mód újratársítani a fájltípusokat, amiket az meg tud nyitni. Érdemesebb abban kezdeni. Ha az bonyolult, akkor itt egy másik mód:

Explorerben kijelölsz egy html fájlt, jobb egérgomb, társítás, alapértelmezett program választása.

2017. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

notepad++


Futtatás/Launch in Firefox, vagy Launch in IE, ...

2017. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy nyisd meg a böngésző fájl menü -> megnyitás parancsával.

B tipp: jobb klikk a fájlon -> társítás vagy megnyitás mással -> válaszd ki a böngészőt

2017. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kkovax38 ***** válasza:

Mivel nem írtál kiterjesztést, így találomba tudok tanácsot adni.

Google-ba: *.* to html

A második csillag helyett a te kiterjesztésedet írd, így.

*.kiterjesztésed to html

[link]

2017. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!