Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mivel és hogy érdemes cégnek...

Mivel és hogy érdemes cégnek weblapot készíteni?

Figyelt kérdés

Felajánlották hogy készítsek egy cégnek weboldalt.

Tanultam html,css. stb, csak azt nem tudom hogy egy ilyen céges weboldalt hogy kell megsyerkesyteni hogy az késöbb hivatalosan is elérhető legyen



2017. júl. 20. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha tanultál akkor ezt neked kellene tudnod. Ha jól tudom nekik csak az kell hogy el legyen készítve és nem az hogy hosting-olva is legyen
2017. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz stb. alatt? Az a kulcsa mindennek. ;) egyébként ha ezt a kérdést fel kell tenned, akkor mèg nem állsz készen egy céges honlap elkészîtésére.
2017. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarra fordítva ez nem neked való feladat, tehát nem érdemes elvállalnod.
2017. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző 2 hozzászólóval!

Egyáltalán nem akarlak lehúzni, csak tanúlgass tovább és menni fog az ;)

Erőssen állj rá a responsive-ra is mert az mára már minimális alap .. nem extra! Ha jol megy akkor nem szóltam!:)

A stb. remélhetőleg php, js minimum..

2017. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom rosszul tettem fel a kérdést. Ezért elnézést kérek. A probléma az volt hogy elég ha notepad++ ba csinálok egy honlapot és elmentem egy mappába a többi meg már az ő dolguk
2017. júl. 21. 10:09
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Engedd már el a dolgot.
2017. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem natív HTML és CSS -el.

Valamilyen tartalom kezelő rendszert érdemes építeni kőré, amiben könnyedén tudják aktualizálni az információkat, anélkül, hogy bármilyen HTML, CSS fájlt írogatnának.

Natív HTML -nek is meg van az előnye, de hamar megunnád a pont-pont-vesszőcskézést.

(Mikor 1-1 tartalmi mondatot, már 30× forgalmaznak át, és neked kell mindig módosítani, persze ingyen.)

2017. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jobban járnál ha felraknál egy wordpresst, vesztek egy prémium templatet aztán egy kicsit testre szabod, gyanítom még azzal is meg fog gyűlni a bajod. Amúgy meg ha elmennél vakbélműtétre az neked megfelelne, ha a doki kivenné, de azt mondaná a varrást meg az utókezelést majd te megoldod magadnak?
2017. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mi az a XSS és inject, és még használni sem... áááá... kár volt még a kérdést is feltenned :(
2017. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem szeretnél tartalomkezelő rendszerben (CMS) dolgozni, a HTML és CSS mellett érdemes lenne bővíteni tudásodat PHP, JavaScript, SQL (hozzátartozó adatbázissal mysql, vagy nosql esetén pl. mongo) programozási nyelvekkel. Ha ezzel megvagy, érdemes lenne SEO-t is tanulni (de nem úgy, hogy milyen plugint töltesz le, hanem megtanulni, mit-hogy érdemes optimalizálni az oldalon, hogy a keresőmotorok is támogassák).
2019. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!