Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Function-t be lehet rakni egy...

Function-t be lehet rakni egy "al" functiont?

Figyelt kérdés

Pl

function x(){

function y(){

}

}

És csak az "al" function mindig az "x" functionon belül működne.



2017. júl. 23. 02:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt írnak róla viszont nekem ez nem működik.

[link]

Azt írják, hogy a funkcióban lévő funkció mindaddig nem létezik míg meg nem hívja a "fő" funkciót amibe van az al funkció.


Ezt a hibát adja nekem vissza:

Fatal error: Cannot redeclare test() (previously declared in

2017. júl. 23. 03:22
 2/5 Drone007 ***** válasza:

A hibaüzenet szerint ugyanazt a nevet adtad az egyik függvénynek, ami már egyszer szerepelt valahol, esetleg a parent függvény neve és az új függvény neve egyezik (test).

Kérlek próbáld értelmezni a hibaüzeneteket, akár a google fordítójába bemásolással, mert így nem fogsz egyről a kettőre jutni.

2017. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami neked kellhet azaz osztályok (class).

Alapokalapja: [link]

2017. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
C# például tud ilyet, más halandó nyelvek nem nagyon, abban meg biztos vagyok, hogy a totál elavult, hegesztgetett PHP nem tud.
2017. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyet csinálni, csak PHPben semmi értelme, mert minden függvény a global scope-ban van. Ezért is kapod a hibaüzenetet. Csak olvasd el, amit belinkeltél.
2017. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!