Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » XAMPP szerveren miért esik...

XAMPP szerveren miért esik szét a dizájn?

Figyelt kérdés
Készítettem egy weboldalt, amit a böngésző nagyon szépen megjelenít. A könnyebb tesztelésért letöltöttem a XAMPP-ot, feltöltöttem a weboldalam és a dizájn teljesen összesett. A színek és a lekerekítések is teljesen másak. Szerintem valami css elérési hiba van. Valamit be kell kapcsolni vagy mit lehet tenni?

2017. júl. 26. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Doktor úr, valami fáj valahol! Mi a bajom?


[link]

2017. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, jól látod: valamit be kell kapcsolni, vagy a kódban kell módosítani, vagy fel kell telepíteni valamit, vagy a beállításokon kell változtani.
2017. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Drone007 ***** válasza:

Nekem az a tippem, hogy a css fájljaid linkelésekor nem relatív elérést adtál meg, hanem az op. rendszered abszolút elérését. Pl: "C:/enhonalpom/css/style.css". Ezt egy webszerver nem érti, neki teljesen más alapértelmezései vannak a fájlrendszert illetően.

Az első hsz csak arra próbált célozni, hogy konkrét adatok nélkül rohadt nehéz meghatározni hol a hiba. Mutass kódot máskor (most is jó lenne).

2017. júl. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem volt érthető, azért adtam neked egy hasznos linket, ahol leírják neked, hogy hogy kell értelmesen kérdezni.

Attól, hogy a monitor mögül gyáván beszólogatsz és a segítőkkel személyeskedsz (amire nem volt okod), még nem leszel ember. És nem fogsz több segítséget sem kapni. Sőt, kevesebbet. Tőlem pl. már semennyit. De azért gondolj rá, hogy ha nem kapsz jó válaszokat, akkor esetleg mégis a kérdésedben lehetett a hiba.

2017. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Drone007:


Én is erre gyanakodtam, de elméletben jónak kell lennie ( vagyis az én ismereteim alapján)

A css linkek kódja:

<link rel="stylesheet" href="assets/bootstrap/css/bootstrap.min.css">

<link rel="stylesheet" href="assets/mobirise/css/style.css">

<link rel="stylesheet" href="assets/mobirise/css/mbr-additional.css" type="text/css">

2017. júl. 27. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Tipp... amíg egy sima css-t sem tudsz rendesen belinkelni, ne használj bootstrap-et. Az arra való hogy megkönnyítse a munkádat, nem pedig arra, hogy elvégezze helyetted. ;-)
2017. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnézed developer tools-al, hogy mi a baj. CTRL+SHIFT+C windóz alatt.
2017. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi a baj a css linkelésével?

Egyébként azóta meg van a megoldás.

Gyorstárat kellett törölni.

2017. júl. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!