Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom ezt megoldani?

Hogyan tudom ezt megoldani?

Figyelt kérdés
a weboldalamra beteszek egy gombot,(olyan reszre,ahova nemsok ember jut) megnyomja a gombot es nekem a gepemen jelzest kapok hogyan lehetne megoldani?

2017. júl. 28. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl. küldhetsz egy emailt.

De amúgy nem sok értelmét látom az ilyesminek.

2017. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megy a chet az adminnal a weboldalamon-nyomja a gombot egy ember nekem jelezz,hogy valaki szeretne kerdezni
2017. júl. 28. 13:39
 3/6 A kérdező kommentje:
*cset
2017. júl. 28. 13:39
 4/6 sharkxxx ***** válasza:

Az egyik megoldás, hogy teszel egy szerver programot a saját gépedre. Ha a weboldalon megnyomják a gombot, akkor a weboldal küld egy kérést a saját gépeden levő szervernek, és az jelez, hogy megnyomták a gombot.


A másik megoldás, hogy teszel egy kliens programot a saját gépedre, ami 10 másodpercenkét megkérdezi a weboldaltól, hogy megnyomták-e a gombot. Ha a weboldal azt válaszolja, hogy igen, akkor jelez.

(Ezt könnyebb megvalósítani, mint az első megoldást. JavaScript-el is meg lehet írni.)

2017. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsonak-otlete jo-segitene valaki megcsinalni?
2017. júl. 31. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!