Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok ilyen weboldal...

Tudnátok ilyen weboldal létrehozására alkalmas helyet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy saját weboldalt, ahova én tölthetem fel a tartalmat. Nem előre megadott sablonok közül akarok választani, hanem a már saját, elkészített megjelenést és tartalmat szeretném feltölteni.


Lényegében csak olyan szolgáltató/szolgáltatás érdekel, ahol ezt lényegében ingyenesen tehetem.

Szeretnék a weboldalhoz hozzácsatolni egy .hu domaint is. Próbálkoztam 000webhost-nál, de sajnos oda a Magyar Hostingos domain nem megfelelő a névszerverek miatt.


Bármilyen ötletetek van?



2017. szept. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Van már domain neved? Amúgy a Hostinger-t ajánlom, ha nincs domain neved, és nem akarsz vele bajlódni, akkor náluk meg tudod venni
2017. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes webszervert nem nagyon fogsz talalni. Hogyha barmennyire is fontos a stabilitas, reklammentesseg, legalabb azt a havi 500 forintot ra kell kolteni a tarhelyre.
2017. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
gportal.hu
2017. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gportal.hu??????? betegágy
2017. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már fizetsz egy domain névért, akkor most az az évi 2-3 ezer forint amennyibe egy kis tárhely kerül nem hiszem, hogy csődbe visz. Gondolom elég neked egy évi 2-3 ezer forintos tárhely is, ha ingyenes tárhelyeket keresel.
2017. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!