Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Webnode-on készítettem egy...

FerencWeiss kérdése:

A Webnode-on készítettem egy weboldalt (ingyenes). Helyezhetek rá hirdetéseket az adsense segítségével?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2017. szept. 19. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

igen.

de miért webnode? és mi a célod az oldallal?

2017. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a webnode-ot találtam, ami még viszonylag egyszerűbb, de egész "dizájnos". És ha domaint vennék, még talán annyira nem drága. Az oldalra recepteket teszek fel, érdekességeket, saját magunk által elkészíthető praktikus dolgokat stb. Ha tudsz jobb megoldást szívesen meghallgatom.. :)
2017. szept. 21. 14:28
 3/3 A kérdező kommentje:
+ szeretném ha a google adsense hirdetéseket jelenítene meg (miért ne alapon) az oldalon, de nem voltam biztos benne, hogy a webnode engedi-e az adsenses hirdetéseket. Próbáltam a wixen is oldalt készíteni, de ott a saját domain nagyon drága. Próbáltam a kopozert is de az még egy kicsit ismeretlen. :)
2017. szept. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!