Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Készítettem egy weboldalt aminek képháttere van, és igyekeztem úgy beállítani, hogy a google chrome telefon nézetén is jól jelenlen meg. Sajnos amikor telefonon megnyitom az oldalt, kicsit sem hasonlít a korábban említett telefonos nézetre...



body {

overflow: hidden;

background: url(hatter.jpg) center center fixed;

background-size: cover;

background-repeat: no-repeat;

}



ezekkel a beállításokkal gépen tökéletesen működik. Telefonon viszont nem. Nem teszi ki teljes képernyőre, stb... pedig beírtam a head-be ezt is:


<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">


nem tudom számít-e valamit. Illetve tudom, hogy számít, mert okkal írtam be. Azt nem tudom, hogy a problémámon befolyásol-e valamit.


Segítsetek légyszi! Köszönöm!



2017. okt. 31. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, user-scalable=no" />
2017. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az viszont nem derült ki, hogy mi is a problémád.
2017. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy a hátteret telefonon nem feszíti ki, hanem csak a képernyő felső negyedében van kép. A többit az alap fehérrel tölti ki.


Ezen kívül sajnos kb telefonon le tudok "görgetni" kb +1 képernyőnyit, illetve oldalra is +1 képernyő szélességnyit.


Az overflow: hidden; be van állítva. Ezekre szeretnék megoldást találni.

2017. okt. 31. 20:00
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló megoldotta nekem a képernyő tologatós problémát. :)


Már csak a képméretével vannak problémák.

2017. okt. 31. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!