Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet videó fájlt egy...

Hogyan lehet videó fájlt egy html notepados programba belerakni?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem el weblapokat készíteni, és van youtub csatim, és ezeket a videókat ezen az oldalon letölthetővé szeretném tenni.


Előre is köszi a segítséget!



2017. nov. 7. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És én is szeretem az mc -t.

Bár én nem azt amelyiket te! :-D

[link]

2017. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár megjegyzés:

- Értelmetlen az, hogy "notepados". A Notepad egy szerkesztő, nem pedig a fájlnak a típusa. Az igazából egy HTML-kódokat tartalmazó egyszerű szöveg. Ilyet rengeteg más programmal létre lehet hozni: KompoZer, DreamWeaver, a FAR Manager beépített szerkesztője, NVU, de akár még Wordben is, ha egyszerű szövegként mented. Az, hogy te jegyzettömböt használsz, az lényegtelen.

- Az nem egy program. A HTML egy leíró nyelv, és nem egy programozási nyelv. A kettő közti legfőbb különbség, hogy a HTML-lel a dokumentum formázását és struktúráját írod le, míg egy program utasítások egymásutánját hajtja végre.

- A Youtube nem egy letöltő oldal. Be lehet ágyazni a videókat weboldalakba, de attól az még nem lesz letölthető.

2017. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet fapadost akart írni notepados helyett.
2017. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
i mean minek az neked lmao?
2017. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom a megfogalmazás egy kicsit fura volt, meg azt is hogy tök mindegy hogy min programozom.

Amúgy köszi a válaszokat, de én arra lennék kíváncsi hogy már letöltött videót, hogyan lehet beágyazni ide.

Nem egy hiperhivatkozást, hanem egy videó fájt.

amúgy köszi a sok segítséget, előre is!!

2017. nov. 7. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!