Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik most a legjobb ingyenes...

Melyik most a legjobb ingyenes webtárhely szolgáltató?

Figyelt kérdés
newhosting.hu vagy hu.000webhost.com ? ezt a kettőt néztem érdemesnek
2017. dec. 19. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezeknek nincsen szerepuk, helyuk egy webfejleszto eszkoztaraban.


Minden szempontbol jobb beloni egy webszervert a sajat gepeden.

- Legfrissebb verziokkal dolgozhatsz

- Elerheto amikor akarod hasznalni. (Masnak az ingyeneset sem kuldod el, mert ha pont akkor nem elerheto az ciki.)

- Gyorsabb a letoltes

- Gyorsabb a feltoltes

2017. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyenge netem miatt ez nem megoldható, meg amúgy sem, több ok miatt sem. A newhosting meg ha most jól értelmezem, nem is ingyenes, mert a domaint meg kell fizetni, és ahhoz lehet ingyenes tárhelyet kapni.
2017. dec. 19. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:

A neted teljesen mindegy milyen, hiszen lokalisan, a gepen belul nezegeted a weboldalad.


Hogyha masnak is meg akarod mutatni, akkor pedig kar az ingyenes szolgaltatasokkal vacakolni, mert neha nem elerheto, neha lassu, neha letorlodik, egyszeruen gaz.

2017. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg a wordpress és joomla ingyenes tárhelyét használom, de azok nem engednek bővítményt telepíteni a CMS-ükhöz. Egy olyan webtárhely kéne, ami ingyenes, mert nem akarok komoly több ezres látogatójú weboldalt létrehozni, csak olyan weboldalt, amit naponta kb 20-an ha megnéznek, ezért meg nem akarnék fizetni. Csak ezekhez a rendszerekhez annyira nem értek, még telepíteni lehet tudnám, de utána a frissitések stb., hát nem tudom. Meg ingyen domain is kéne persze. Az én szerveremet el se lehetne érni itthonról, mivel dupla NAT-olás mögött vagyok ha minden igaz.
2017. dec. 19. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Éves szinten kb. 6 ezerből kihozható domain -el együtt, ami csak a tied, nincsenek reklámok...

Évi 6 ezer, havi 500 Ft, napi 16.5 Ft. (1 zsemle 25 Ft.)

2017. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval nem érdemes szenvedni ennyi miatt.

WP meg ilyen, a weblap készítés költségét csökkenti,

de az üzemeltetésit nem fogod tudni megúszni,

mivel a felhasználó s×gg kinyalását, hardver igénnyel fizeted meg.

2017. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem évente nem ér meg 6 ezret sem, azért akartam egyelőre valami olcsó ingyenes tárhelyet. Nek kellene nekem saját domain sem, jo lenne mywebsite.ingyentarhely.hu-s cím is.
2017. dec. 20. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd a Pi.-ba.

Mármint a bővítményeket, azt használd amit eddig.

Találhatsz ingyen tárhelyeket amin eldöcög az alap WP.

De ha elkezdesz plugin-húszárkodni, hamar bele botlasz

olyanba hogy pl. memory limit, run time out.

2017. dec. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy honlapbfentartásának a költsége attól, hogy hobby honlap, meg kevesen járnak rajta, még nem lesz nulla. Autót sem kapsz ingyen csak azért, mert csak 2 hetente 1 órát akarod használni. De ez így van jól, nem kell mindenkinek honlap. ;)
2017. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ott van az ultraweb is, meg sok más ingyen tárhely szolgáltató. Én csak azt kérdem ezek közül melyik a legjobb. Elérhetőségben, illetve tárhely mennyiségben
2017. dec. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!