Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tenyleg ilyen nehez egy...

Tenyleg ilyen nehez egy szabaduszo frontend fejlesztöt talalni vagy csak en vagyok szerencsetlen?

Figyelt kérdés

Meg arajanlatig vagy affele "altalanos tajekoztatoig" sem jutottam el, ami megmutatna mit mennyiert csinalna az illetö. Vagy meg az emeial-jeimre se valaszoltak, vagy közöltek hogy 7-8 honapra elöre be avnnak telve...

Ez a kapitalizmus...



2018. jan. 25. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt próbáltad már?

2018. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy beírod a google -be hogy "weboldal készítés" és válogatsz a környéken lévő cégekből.
2018. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a kapitalizmus, hogy jön ide :D Baj, hogy jól megy nekik?
2018. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"7-8 honapra elöre be avnnak telve."

Igen, a jobbak telítettek, hiába van 10 ezer állás kereső frontendes,

90% -a alkalmatalan a szakmára, csak a papírra hajtott, és a kötelezőt tanulta meg,

ami még egy Junior fejlesztői álláshoz se üti meg a belépő szintet.


Mikor azt mondják hogy hiány van informatikusokból, nem az előbb kategóriáról van szó,

hanem arról akiknek van kellő tudása, tapasztalata, akik "7-8 honapra elöre be avnnak telve".

2018. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam a legközelebbi szabad időpont November. :-)
2018. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam 2020 Január :D
2018. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem szoktam előre táblázni. :-D

Többnyire fél év, most van 2 nagyobb Német megbízás Android és iOS applikációra.

Az egyik egy kávézó táblagépes rendelés felvevője.

A másik egy fuvarozó cég kordináló alkalmazása.

(Össze kell hangolnia a csomag felvétel, szállítás, átadást, mert nehezen találnak tapasztalt alkalmazottat ebbe a szakmába is és megnött ekereskedelm hozama, hogy nagyobb áruforgalmat bonyolítanak)

2018. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bérlőnyilvántartó tendszer refaktorálása, illetve főleg a keretrendszeré amin alapszik, egy réteg közösségi oldal, egészen minimál funkciókkal, egy kisebb játék, és egy szakdolgozat. :D
2018. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!