Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » 000webhost tárhelyről tudtok...

000webhost tárhelyről tudtok kritikát mondani?

Figyelt kérdés

Igazából több ügyfélnek is ajánlottam, ha ingyen megakarja úszni a tárhelyet a 000webhost "céget"... de túl jónak tűnik, hogy igaz legyen! :)


1.5 GB tárhely, meg minden jó dolog. Aki már sokat használta, kéredzném, hogy milyen hátulütőjét tapasztaltátok már meg? Mik a kellemetlenségek vele?


2010. jún. 6. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha leállnak, megszűnnek és az ügyfeleid tekintélyes méretű adatot halmoztak fel a tárhelyen, sok munkával, akkor majd mit fogsz mondani? Te leszel a hibás, mert te ajánlottad. Nem is tudom elképzelni, hogy milyen vállalkozásod lehet ha az "ügyfeleidnek" ingyenes szolgáltatásokat ajánlgatsz. Szerintem ez így rendkívül felelőtlen és amatőr dolog.
2010. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

freeweb és az UW sem áll le. Nincs vállalkozásom, de zsebre mellékesben csinálok honlapot (nem amatőr Pistike módra, drupallal összedobva), és akiknek nem nagyon van pénzük (civil szervezet), azoknak ezt ajánlom, nah meg elkerüljük a 1 hetes adminisztrációs szutykot.


Persze aki tudja finanszírozni, annak kinézünk egy jó tárhelyet.

2010. jún. 6. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki évente 4-5 ezrest nem tud költeni fullos tárhelyre, téged meg kifizet?
2010. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van! xDD
2010. jún. 6. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja ez így elég gyenge lábakon áll. Évente 4-5e Ft-ért már lehet kapni 500-1000Mb-os tárhelyeket. Akinek meg ennél több kell, hát akkor lennie kell rá pénznek is. De amúgy sem értem ezt a spórolást, pont a tárhelyen. Egyébként persze, az UW meg az FW sem áll le, de hadd ne mondjak róluk semmit.
2010. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
000webhost nálam szépen indult, míg csak html volt rajta, addig nem is volt vele gondom. Még egy wordpress-el sem. De mikor már rá akartam rakni egy coppermine-t, az egész szétszállt... Ingyenes tárhelyekhez méltóan bizonyos függvények/parancsok/funkciók le vannak tiltva, és bizony ez nagy hibákat tud okozni... Xtreemhost.com <<itt megy jól minden: html+wordpress+coppermine. Nem állt még le, és amit rá akartam rakni, azt rá is raktam, és megy ahogy kell. Ezerszer jobb, mint pl az extra volt, márpedigleg ingyenes körökben sokan azt is egekig magasztalták. Céges weblapok alapjának egyik ingyenes dolgot sem ajánlom, de azért személyes weblapokhoz talán megfelelő ingyenes szolgáltatásokat is lehet találni. Nekem arra kellett, hogy külföldi utazásom során készült képeket fel tudjam rakni egy gallery-be, és a wordpress blogba tudjak egy szép beszámolást írni minden albumhoz. Arra teljesen jó volt, de már nem aktív a tartalom, mert leszedtem, aki akarta, mentette, aki meg nem, az ezután sem mentené.
2010. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Drone007 ***** válasza:
A 000webhost -tal nekem csak egy problémám volt: az elérésük iszonyúan lassssssú. Az adatfeltöltés kész rémálom. Egy ideig én is ajánlgattam, de most már nem teszem.
2010. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sato2558 válasza:
A "000webhost" hihetetlen lassú!!!!
2010. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!