Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Iframe-ből javascript el...

Zsolt0005 kérdése:

Iframe-ből javascript el módosítani az elemeket?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy:


Van 1 oldal (Shop), az oldalon van egy pop-up "rendszer", ezt egy olyan koddal jelenitem emg ugye hogy document.getElementById('popupblocker').style.display = 'inline';document.getElementById('popupmsg').innerhtml = 'Valami informacio amit ugye elolvasnak az emberek. pl. nincs eleg penzed stb....'.


NA ezen az oldalon egy nyoimos okbol egy iframen keresztul van megjelenitve a shop elemei. Hogy tudom megjeleniteni pl. 1kezestargyak.php bol ami az iframe en keresztul jelenik meg a rendes shop.php oldalon ezt a popupblocker div elemente-t ami alapbol display: none ugye. PLs help.


Ui: olyanra gondolok mint iframe bol refreshelni a parent oldalat:


parent.window.location.reload(true);


2018. jan. 29. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már onnantól szar, hogy iFrame.

Nem erre való.

2018. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe hagynám ezt az ósdi iframe-ezést. Egy jól megírt AJAX lekéréssel és jó javascript tudással minden megoldható, modern és optimális módon.
2018. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mit használnál akkor erre ? azert kell igy mert ez a mysql bol midnen targyat kirak nekem es iframe nel ugye bealitom hogy mekkora ha tobb element van lehet scroll-olni ezen belul... mert maga a web nem akarom nagyobb legyen
2018. jan. 29. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:

CSS:

div.shoplist {

display: block;

width: 100%;

overflow-x: scroll;

}


HTML:

<div class='shoplist'> <!-- termékek ide --> </div>

2018. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
es ha oylan kéne hogy uygan igy van egy chat megoldva de az kell ha igy div ben lenne de kene midnen 5 sec ben refreshelnie magat csak a div nek ? ezt mart tenyleg csak iframe el jo nem ?
2018. jan. 29. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
AJAX
2018. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos infokat :) ment a zöld
2018. jan. 29. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!