Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Worldpress weboldalam miért...

Worldpress weboldalam miért nem működik?

Figyelt kérdés
azt írja webhely nem elérhető szerver ip-címe nem található. . Nem csináltam vele még semmit és az admin felületre sem tudok belépni de maga az oldal sem működik.
2018. febr. 10. 09:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hahhaa ez így érthető. 😄
2018. febr. 11. 13:41
 12/15 anonim ***** válasza:

Na ugye. Örülök hogy segíthettem. :)


(Mikor regisztrálsz egy domain nevet, be kell állítanod hozzá a tárely ip címét, amire a névszerver átirányítha azt, aki beírja a címet. Az ip-hez tartozó szerver megkapja a kérést, és megnézi, hogy az a domain, amit a felhasználó beírt, nála melyik mappára mutat. De ehhez előtte a tárhelyen ugye hozzá kell rendelni az adott cîmet, különben nem talál semmit. Ezért kell a tárhely elkészítésekor beírnod a domaint, hogy tudja, hogy honnan fognak majd kérések érkezni. Ha egy domainhoz nem talál mappát, akkor hibaüzenet jön vissza. A te esetedben a domain nem is létezik)

2018. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
húhh és mi van akkor ha regisztráltam a tárhelyet egy névvel aztán külön regisztráltam egy domaint de már másik névvel azt hogy todum egymáshoz rendelni?
2018. febr. 11. 14:55
 14/15 anonim ***** válasza:
Módosítani kell a tárhelyen a nevet. Az nem rakétatudomány.
2018. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Működik minden rendben van. :D
2018. febr. 11. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!