Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyiért tudnám eladni az...

Mennyiért tudnám eladni az oldalam? van egy képeslapküldős oldalam amit napi 1000 ember látogat átlagosan, szerintetek mennyi pénzt kérhetnék érte?

Figyelt kérdés
van egy képeslapküldős oldalam amit napi 1000 ember látogat átlagosan, szerintetek mennyi pénzt kérhetnék érte?
2010. jún. 7. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak rajta hirdetések?

Szerintem a hirdetések bevételének diszkontált jelenértékével számolhatsz. De nyilván a piac is befolyásolja az árát.

2010. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

vannak rajta etargetes hirdetések,

ha évente 60.000-et keresek vele kb akkor mennyit kérjek?

2010. jún. 7. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ, de kb 150-250ezerért
2010. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi az oldalad címe?
2010. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jún. 14. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
A bizinformation.org -on meg tudod nézni az oldal értékét meg sok egyéb dolgot is. Bár nem tudom milyen szisztéma szerint becsüli fel hogy mennyit ér az oldal, mert én beírtam egy nem létező webcímet és 150.000 ft-ra becsülte az értékét. De kíváncsiságból megnézheted.
2010. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!