Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen egyedi webáruházat...

Milyen egyedi webáruházat készítő céget ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most induló értékesítéssel foglalkozó cégemnek szeretnék egy profi webáruházat. Mivel induló cégről van szó, ezért érthető módon limitált a keret. Több millió forintot nem tudok sajnos kiadni érte, kb. 5-600 ezerre gondoltam nettó. Mindenképp szeretném, ha egyedi lenne az oldal, így a bérelhető oldalakat egyelőre elutasítanám.

Ezen összegért lehet viszonylag jó oldalt csináltatni?



2018. febr. 28. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, hogy jót, konkrétan semmit.
2018. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezzel így túl sokat nem mondtál. Esetleg konkrétabban?
2018. febr. 28. 09:20
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Bérelj webshopot, jobban jársz vele.
2018. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Mi nem elég konkrét azon, hogy ennyi pénzért senki nem fog egyedi webshopot fejleszteni?

Maradnak a kész/félkész megoldások.

2018. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bérelhetőnél melyek azok, akikkel még érdemes foglalkozni? Ahol van egy pici mozgástér? Lehet belevinni egy kis egyéniséget...
2018. febr. 28. 09:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon speciális esetektől eltérve, többnyire elegendő a keret magára a WebShop elkészíttetésére.

DE! Hiába van bármilyen profi weboldalad, ha azt nem ismerik, nem hirdeted, tolod az emberek óra alá, nem fog termelni elegendő bevételt.

Én azt mondanám, első körbe ne a WebÁruház legyen nagy tétel.

Hanem keres olyat ami max havi pár ezerből meg van.

Töltsd fel tartalommal, és kezd hirdetni, hirdettetni.

Ha produkál kellő forgalmat, bevételt, akkor érdemes lesz elgondolkodni rajta, és addig csiszolódni fog, hogy mit is szeretné.

2018. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsón elvállalja valaki neked az egyedit, akkor az számodra is kockázat lehet, hogy nagyon sokára készül el (persze ez a drágánál is benne van a pakliban). Ha limitált a keret és mégis sajátot szeretnél, akkor inkább egy WordPress-WooCommerce alapúban gondolkodnék. Persze attól is függ, hogy mennyi termékről van szó, mert ha sok, akkor inkább PrestaShop. Olcsóbb is, hamarabb megvan és így hamarabb pénzt termelhet, a megmaradt pénzt pedig inkább tedd el a marketingre. Ha kitermelted belőle a szükséges pénzt, akkor később átállhatsz egyedire, de addig is ez már hozná a bevételt.
2018. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bérelhető webshop: UNAS, Shopify, Shoprenter.

A másik lehetőség, keresel egy ingyenes webshop motort (pl. Prestashop, Opencart, Magento), és készíttetsz hozzá témát, vagy keresel egy ingyenes/fizetős témát, és azt szabatod testre szakemberrel.

Nekem is van két Opencart alapú webshopom, egyik ingyenes, másik fizetős témára alapozva.


---


Tudom, hogy "profi" webáruházat akarsz, mint mindenki, de lefogadom, hogy az ingyenes webshopok is teljesen profin tudják azon funkciók 99%-át, amikre szükséged van. A telepítéshez, az egyedi beállításokhoz, a téma kialakításához, a termékfeltöltéshez, vagy amihez kell, találsz majd embert. És akkor nem 5-600 ezret öltél bele, hanem 100 ezret, a maradék pedig elköltheted MARKETINGRE, ami sokkal fontosabb, mint a webshopod egyedisége - a vásárlók 99%-a még azt sem venné észre, ha a gyárilag szállított, default témát használnád, mert nem értenek hozzá.

Én pl. rendszeresen vásárolok olyan shoptól, amelyik az UNAS-tól bérel, meg olyantól is, ami Opencart alapú. Én észreveszem, mert informatikus vagyok, értek hozzá, de pont letojom, ha egyszer ott van megfelelő ár/érték arányú kínálat, akkor ott fogok vásárolni.

2018. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a korrekt válaszokat!

Marketingre ugyan ennyi megvan, azt tudom, hogy fontos :)

Néztem a bérelhetők közül a shopmasters.hu-t, találtam is olyat, ami tetszene.

Kb 6-10 000 termékről van szó, fontos, hogy cikkeket napi szinten tudjak feltölteni.

Mi a véleményetek a shopmasters-ről?

Sajnos a szakmaiság ezen a téren hiányzik belőlem, így sajnos a szakkifejezéseket nem igazán értem :)

2018. márc. 1. 19:28
 10/13 anonim válasza:
#8-assal egyetértek. Társuljatok.:D Én olyat tudok akik 300 ezernél kezdik a weboldal készítést hááát kitudja de azt mondják pénz visszafizetést vállalnak ha nem tetszik az oldal. Bár ha van 1-1.2 milliód abból már elég jó marketinget tudnál futtatni facebook-on is érdemes lehet hirdetni néha. .
2018. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!