Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nagyon nehéz megtanulni a...

Nagyon nehéz megtanulni a weboldalkészítést olyannak, akinek nincs hozzá érzéke?

Figyelt kérdés

Már úgy értem, hogy művészeti sulit végzetteknek csak ilyen munka van, azonban én rajzolni, festeni és animálni, mozgóképi anyagot vágni, fotózni tudok, de weboldalt készíteni nem.

Még egy, hol tudnék munkát találni, nincsenek beajánlós ismerőseim. Fontos!


2010. jún. 10. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt kétlem hogy nem lenne jó érzéked hozzá mivel művészeti sulit végeztél feltételezem nagyon jó ízlésed van vagyis ha egy kicsit foglalkozol vele nagyon szép és ízléses weblapokat készíthetsz!
2010. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem érzék kell hozzá, hanem sok utánakeresés és sok gyakorlás. Azonban az nagy előny, ha grafikai munkákat is meg tudod csinálni egyben.
2010. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Drone007 ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy keress egy webprogramozót, akivel együtt tudsz dolgozni. Sok olyan webdeveloper van, akinek egyáltalán nincs művészi érzéke, de egy webmotort profin összerak. Persze nem árt, ha te is kicsit ott vagy a html programozásban, mert jó előre látni, hogy egy kész layout hogy lesz működőképes weboldal, hogyan kell részekre vágni, milyen dinamikus elemeket kell külön kiemelni a designból, stb...

Másik megoldás, hogy tervezz rengeteg layoutot, és add el őket olyan weboldalaknak, akik árulnak ilyeneket.

Vagy csinálj saját weboldalt, ahol a saját layout-tjaidat árulhatod.

2010. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem meg, hogy megtanuld, tegyél fel egy ingyenes tárhelyre egy CMS-t, és szerkeszd át a témafájlokat, csinálj egy témából újat. Így megérted hogy működik az egész, előbb-utóbb rájössz hogy tudsz a kódon is változtatni, hogy még jobb legyen.

Hasonló módon kezdtem én is a PHP-Fusionnal.

2010. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg a másik véglet vagyok:( Értek a webprogramozáshoz elég magas szinten, de a dizájnhoz annyi az érzékem, hogy az ingyenes letölthető sablonok közül, ki tudom választani a szebbiket!

Ha összedobnánk tudásunkat, profi portálok készítésére lennénk képesek...

2010. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!