Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Béna dolog előre elkészített...

Béna dolog előre elkészített web sablonokat használni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom h nem elegánsabb saját oldalt írni, de pl egy wordpress-szel nincs semmi gond.
2010. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a sablon amúgy tetszetős, akkor nem. :) És magad is tudod alakítani. A részegységei általában PS-el szerkeszthető formában vannak, tehát jpg. vagy psd.
2010. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy béna-e:) Én például webfejlesztő vagyok, és ha az ügyfélnek nincs konkrét elképzelése, akkor írok neki pár linket, ahol talál ingyenes sablonokat és eldöntheti, hogy milyen kell, és meg azt fejlesztem tovább...


Perszeó csak egy vázat használok css-el, nincs mögötte PHP kód.

2010. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan a külsőre gondolsz, meg a html vázra akkor szerintem nem béna dolog. A webdesign is egy fajta művészet, és mint olyan, nem képes rá akárki. Valamit mindenki össze tud dobni, de az tény, hogy az igazán jó webdesign-okhoz tehetség szükséges. És lehet valaki jó webprogramozó, ha nincs tehetsége a design készítéshez, ebben az esetben szerintem teljesen elfogadható a sablon használat.
2010. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én saját weblapot írtam pedig 11 éves vagyok.Inkább nem linkelem be mert egy véleménykérésemet az oldalamról valaki hirdetésként jelentette -.- és nem szeretném magam bannoltatni.
2010. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!