Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az oldalról?

Figyelt kérdés

[link]

Megéri szerkeszteni az ilyen oldalt a hatalmas konkurencia (hasonló témával foglalkozó, napi többezres látogatottságú blogok) mellett? Designhoz van valami hozzáfűznivalód, esetleg valami tanácsod hozzá? Jó lenne, ha leírnátok milyen első benyomást keltett a blog! köszönöm


2010. jún. 13. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tartalmilag jó lesz, de a designon én változtatnék. Az egyes posztok szétfolynak, adnék nekik valami egyértelmű keretet, hogy hol kezdődik és hol van vége, mert így olyan benyomást kelt a lap, mintha csak rá lennének szórva a dolgok. De ezen kívül tetszik. :)


Egy meglévő template átrajzolása helyett én a helyedben rajzolnék egy teljesen újat, amiben harmonizálnak a színek.

2010. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyok a rések.. túl nagyok a méretek.

nem lehet könnyen olvasni:s

2010. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hehe, nekem tetszik :D
2010. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

összefolynak a posztok, nagy rések? :O

néztem az oldalt mozillával, chromeval, safarival és operával is, de nekem ugyanolyan az összesen... ki tudnád kicsit bővebben fejteni, hogy értetted ezt?

2010. jún. 13. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon rossz benyomást kelt, hogy nincs kerete az oldalnak csak oda van rakva. akár egy egy pixeles feketés keret is nagyot dobna rajta
2010. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik szerintem szuper! Az pedig más tészta hogy neked hogyan jelenik meg és másnak hogyan jelenik meg mert nagyon nem mind1! Olvasgass róla gugliban. Nagyon tetszik személy szerint designra stb-re adnék 10ből 7 pontot (természetesen kategórián belül) csak így tovább! Szép munka! Grat!
2010. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kicsit változtattam átmenetileg a dizájnon. ha lesz időm készitek saját témát!

addigis jó szórakozást :D

2010. jún. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!