Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » .hu-s domain igénylése esetén...

.hu-s domain igénylése esetén miért kell annyi szeméyes adatot megadni? (részletek)

Figyelt kérdés

Csak az a bajom, hogy ugyebár a .hu-s domainok tulajdonosaiknak az adatai publikusak - mindenki előtt.

(név, cím, telefonszám stb.)


Domain igénylésnél, valamelyik elérhetőségemen keresnek esetleg? itt a mobilra vagy a lakóhelyre gondoltam, vagy nem muszáj annyira pontos adatokat megadni?


2010. jún. 13. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem csak a .hu-s domaineknél kell megadni azt a rengeteg adatot, valamint nem csak a .hu-s domainek estében publikus sajnos. Engem nem keretek egyik elérhetőségen sem, így meg is változtattam. Per pillanat egy .com és egy .eu-s domainem van.


Amúgy a hátránya a .hu-s domaineknek, hogy majdnem két hetet kell várni amire használatba tudod venni, ellenben majdnem az összes többivel, amit akár fél óra múlva már használhatsz is.

2010. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon idegesít ez, akkor itt van egy link: [link]
2010. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt én se értem, hogy két tanú kell meg vissza faxolt ürlap, amikor com-os pik-pak meg van.
2010. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az anonim domainos az tetszik :) köszi!
2010. jún. 13. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!