Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nem enged belépni a WordPress...

Nem enged belépni a WordPress az adminfelületbe, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, ez lenne az első oldalam. Feltelepítettem a WordPresst, ezzel nem is volt gondom, megkaptam az e-mailt is, hogy sikeresen be lett állítva az oldalam, de amikor be szeretnék lépni, akkor kidob egy hibaüzenetet, miszerint "a webhellyel való kapcsolatom nem privát", és nem enged tovább. Hogy tudnám ezt megoldani?
2018. máj. 4. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, akkir a wordpress nem a te asztalod.
2018. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Argloss ***** válasza:

https://oldalcím/wp-admin

Ha nincsen, vagy nem jóváhagyott SSL tanusítványod van az oldaladon, akkor a böngésző szól érte. Hozzáadhatod a kivételek listájához és akkor be fog engedni. Olyankor is előfordulhat, ha nagyon el van állítva a számítógéped órája.

2018. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1: azzal, amit írtál, nincs kisegítve a kérdező.
2018. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!