Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Informatika érettségi software...

Informatika érettségi software-ek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most fogok informatikából érettségizni, és be kellett előre jelölni egy lapon, hogy milyen szoftvereket akarok használni. Weblapkészítésből KompoZer, SharePoint, vagy "Az operációs rendszer vagy az irodai szoftvercsomag részét képező alkalmazás" opciók voltak, és én a harmadikat választottam. Én azt hittem ez a sharepoint, nagyon figyelmetlen voltam, és most kicsit félek. Most milyen program lesz a gépemen? Használhatok sharepointot (ha lesz, persze) vagy azt tilos? Megírhatom simán txt-ben is a kódot ha nem ismerem amit adnak? Köszi segítséget előre is!

2018. máj. 14. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát te a "SharePoint" és a "Az operációs rendszer vagy az irodai szoftvercsomag részét képező alkalmazás" közül az utóbbit hitted SharePointnak?

Gratulálok.

2018. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem létezik az a rendszergazda a világon, aki egy érettségi vizsga miatt egyenként, gépenként telepítgetni fogja kizárólag a kiválasztott programokat. 99% hogy minden gépen rajta lesz az összes választható program + még azokon túl egy csomó.


De az elsőnek igaza van, feküdj rá rendesen a gyakorlásra, hogy a vizsgán efféle figyelmetlenségi hibákat ne véts.

2018. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, tovább:

Minden programot használhatsz, ami a gépre telepítve van, úgyhogy ha lesz SharePoint (márpedig biztos, hogy lesz) akkor azzal is megoldhatod a feladataidat. Az info javítókulcsban gyakran nincs olyan szörnyen szőrszálhasogatóan megadva a jó válasz, elég ha a feladat követelményeinek megfelelően elvégzed a munkát. Jegyzettömbben is megcsinálhatod a feladatot igen, csak majd figyelj, hogy a végén egy .htm kiterjesztésű fájlt hagyj ott.

2018. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az MS SharePoint Designer az MS Office "irodai szoftvercsomag" része. :-)
2018. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De nem a 2016-osé, ami idén van az érettségiben.

Vagy tévedek?

2018. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt néztem be, hogy mondták nekem, hogy jelöljem az irodait, mert abban benne van minden, de most kikerült a sharepoint. Köszi a segítséget srácok!
2018. máj. 14. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Technikailag valóban van az irodai csomagban egy SharePoint program, de ugyebár az infoérettségin a SharePoint Designer 2007-et szokás használni, nem pedig az újabb verziókat, és ez a 2007-es verzió van külön feltüntetve a szoftverválasztó lapon. Ez lehetett a kavarodás oka.
2018. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, nem is kellett. Örülök neki, utálom a weblapszerkesztést.
2018. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!