Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi kéne még a weblapomra? (lent)

Mi kéne még a weblapomra? (lent)

Figyelt kérdés
Még nagyon kevesen látogatták a weblapomat.Nemtom még h mi kéne még rá.Tudom hogy ahogy most van még nem teljes mert még fejleszteni kéne.Előre is köszönöm az ötleteket!
2010. jún. 17. 11:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

06-17 12:19

Ja, és már megbocsáss, én is 11 leszek szeptember 30-án...

2010. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
én is 11 leszek csak én októberbe...:)
2010. jún. 23. 11:35
 23/36 A kérdező kommentje:
és amúgy tök jó a weblapod ;)
2010. jún. 23. 11:36
 24/36 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, a tiéd is alakul!!
2010. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Úristen, mi ez a fos? Tanulj már meg rendesen html programozni, ha már másokat akarod kínozni a honlapoddal.
2010. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Nekem különösebben egyik sem tetszik. A valamis külön bosszantó, hogy rögtön az elején felugrik egy funkció nélküli doboz amire rá kell kattintani, hogy megnézhessem a tartalmat. Ez mi a francnak kellett?

Amúgy az az egyik problémám velük, hogy mindkettő úgy néz ki mintha 10-15 éve készült volna. A design nem igazán jó. A kérdező lapján pl. az is probléma, hogy a jobb oldali menü olyan világosba megy át ami a fehér betűket nehezen olvashatóvá teszi, ezen túl ez a lila bántja a szememet. Comic Sans betűtípust én amúgy nem használok soha, egy oldalamhoz sem.

A tartalomról nem nyilatkozom mivel nem olvastam.

A mindenkilapja, lapunk és hasonló dolgokkal az a legnagyobb probléma, hogy komolytalan, igénytelen és sablonos honlapok készíthetőek vele, azon kívül van rajta egy csomó hirdetés is. Ha gyerekként hobbiból készíted akkor ez annyiból nem baj, hogy legalább tanulsz valamennyit a dologról, de jobban jársz, ha megtanulod először a html nyelvet utána rögtön a css-t és persze a photoshop használatát. Ezek után lehet komolyabb dolgokat is hozzátanulni.

Ha szebb lapokat szeretnél akkor kísérletezhetsz valamilyen ingyenes és reklámmentes tárhelyen az ingyenes CMS rendszerekkel is (pl. joomla, drupal) Ezekkel már tényleg jóval szebb dolgokat is összehozhatsz. Jó tanulást neked. :)

2010. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

A HTML egy leírónyelv. Nincs benne interaktivitás, egy idő után lehetetlen frissíteni.

Különben is, az új weblapok már szinte 100%-ban php alapúak.

Szerintem hülyeség csak magában megtanulni a html-t, mert nincs semmi értelme.

Van pár egész kellemes, teljesen személyre szabható, ingyenes php motor. Miért nem azokat használjátok?

2010. jún. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ez pontosan így van. És azért sz*rok ezek az mlap meg gportálos marhaságok mert köze nincs a weboldakészítéshez és ti meg azt hiszitek hogy fúú milyen jó oldalt csinálom meg fú de webmester vagyok. Ne hari de ez az igazság és valóban tök fölös a html-t tanulni ha szoktál hsz-okat írni meg ilyenek megfigyeled a bb kódokat a html majdnem ugyan az persze nem 100%-ban! php-mysql-t kell megtanulni egy értelmes weboldalkészítéshez. Vagy lehet használni ingyenes cms-eket (portálmotorok) de az sem a legjobb de azt nem értitek hogy nem tudtok semmi extrát belevinni mer olyan mint egy szövegszerkesztő ez az mlapos meg ehhez hasonló garázsmegoldásos oldalak amiket csináltok:)egyébként nekem is van oldalam egy ingyenes cms-t működtetek moddolva nem kelett hozzá egyetem de mégis sztem elég pofás: [link]

de tanulom folyamatosan a programozást és az zsír. Jó még gyerekek vagytok ez szép teljesítmény de ha komolyabban érdekel a téma kezdjétek el tanulni a php-t mert így nem sokra fogtok menni:) remélem senkit nem sértettem hsz-om tájékoztató jellegű volt nem sértő!

2010. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Annyiból nem értek veled egyet, hogy a html mindennek az alapja, és ha pl. egy ingyenes CMS esetén bármibe is bele akarsz nyúlni, mert nem úgy néz ki ahogy elképzelted akkor szükséged lesz rá. Én joomlát használok, de az oldal kinézetének alakításához számtalanszor beleírtam már a css-be és a php-ba is, ha pedig a szerkesztőben nem az történik amit akarok akkor sem kell kínlódnom, átváltok html-re és azonnal megírom.
2010. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

anyám...

hányingert kapok...+o(

miért jó majmolni az ízlésficamos divatot?!

kikészülök az ilyen írástól h "szerky".úr isten...

legközelebb már "köszcsy" is lesz? xD

és egyébként a "Ne másolj!" az Don't copy! nem "Dont copy!"

namind1.

sztem gass...

(lelehet pontozni ebben az esetben nem nagyon érdekel ez a véleményem és megmondom)

2010. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!