Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek az oldimról?

Mi a véleményetek az oldimról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tegnap este csináltam egy weblapot!"(2010.06.16.)

Azt szeretném megkérdezni hogy szerintetek még mi kellenne rá, és hogy jól haladok e a szerkesztéssel!?

Itt az oldal címe: www.ashleyandjackson.mlap.hu


2010. jún. 17. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 12 egy tucat oldal, minden második ugyanilyen. Legalább normálisan írnál, akkor egyedibb lenne... A "vidik" meg "társoldik" kifejezések még oké, de "szerky" szó betett nekem.
2010. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
oké köszi:)
2010. jún. 17. 13:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt azért hozzáteszem, hogy maga a design egyáltalán nem rossz. Először csinálsz ilyet?
2010. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen igen tegnap kezdtem:)
2010. jún. 17. 13:19
 5/19 anonim ***** válasza:

berakhattál volna amugy ide egy teljes linket:D

Egyébként szerintem se rossz, csak azok a nevek..:D

2010. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jún. 17. 13:31
 7/19 A kérdező kommentje:
igyekszek a szerkesztéssel:)
2010. jún. 17. 13:32
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

- Ha lehet az ékes magyar nyelvnek ne azokat az eltorzított szavait használd amit a félkegyelműek szaporítanak.

- A szmájli nem kötelező mondatvégi írásjel.

- Az oldalsó videó teljesen alálóg a középső tartalomnak.

- Ennyi menüponttal célszerűbb a függőleges, mint a vízszintes elrendezés, mert így több sorba törik és előnytelen.

- A fejléc képét hosszabbra is csinálhatnád, tekintettel a szélesképernyős eszközökre. Ott ugyanis csak 1/3-át foglalja el a képernyőnek ami nem a legjobb.

- A színösszeállításba nem illik bele a főtartalom hátteréül szolgáló ciánkék szín. zavaró és a feliratok sem kellemes olvashatóak miatta. Javaslom világosabb pasztellszín lecserélésére.

- A magyar nyelvtan, az tényleg nagyon fontos. A képek menüpont alatt a "Katt a képre és kinagyítsa" elolvasása után majd' sírva fakadtam.

2010. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
oké köszönöm
2010. jún. 17. 13:50
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tartott sokáig ;-D.
2010. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!