Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért csinálja ezt az oldalam?

Miért csinálja ezt az oldalam?

Figyelt kérdés
Egyszerű gportalos oldalam van, de bármilyen gyors gépen, bármilyen gyors nettel nézem, mindegyiken ugyanolyan lassan tölti be. Amikor görgetem, akkor olyan, mintha képregényt néznék. =S Van rajta néhány animáció, ami esetleg lassíthatja, de láttam már más gportalos oldalt is, ahol sokkal több animáció volt, és mégis sokkal gyorsabb. Mi lehet a baja ? Mit tudok csinálni vele ?
2010. jún. 17. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel van téve a videokártyád illesztőprogramja?

Nem lehet, hogy a képeid, animációid túl nagy méretűek?

2010. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Muta, megnezzuk...
2010. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

www.animeft.gportal.hu


Nem hinném, hogy a gépemmel lenne a gond, mert mint mondtam több gépen is megnéztem. Mindegyiken ugyanolyan lassú volt, pedig szerintem nem olyan rossz gépek.

Az animációk meg nem olyan nagyok. Szerintem egyik sem nagyobb 1MB-nál.

2010. jún. 17. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat pedig az animacio sok benne. Nem a merete sok (bar ahogy lattam nem 1 van ami tobb mint 300kb) hanem a mennyisege. Firefoxal neztem ott szaggatott, KUlA-val viszont nem. Hasznald te is a kulat!

itt leszedheted -> *****

reg kodot pedig kerj tollem.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!