Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ez az oldal? Hogyan...

Milyen ez az oldal? Hogyan fejleszthetném?

Figyelt kérdés

Ez még csak egy vázlatféle..


Hogyan tehetnék rá egy keresőt?


Olyasmire gondoltam, ami egy külön php fájlban van, és be tudom passzintani a html ekbe.


Tudna valaki php kódot keresőre?


2010. jún. 17. 17:04
 1/5 A kérdező kommentje:

jah és az oldal


[link]

2010. jún. 17. 17:04
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki nem konyít ehhez?
2010. jún. 17. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
ha keresni szertenél egy oldalon, legajanlatosabb mysql adatbazist használni és akkor tudsz a rekordok kozott keresni. mivel ugyis termékeket szeretnél árulni az oldalon, ez a legcélszerubb, de ez nem egy par soros kod lenne amit valaki leirna neked ide. szal inkabb guglit javaslom neked mint ezt az oldalt a problémad megoldasara.
2010. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem egy pársoros kód, de én nem is azt kérem, hogy írja le ide valaki, hanem egy kész megoldást keresek mint pl ez itt


[link]


Csak nekem nem logikai kereső kellene, hanem szabad szavas, ami az összes html en végigkeres..


Konkrétan nem csak erre az oldalra kellene hanem egy másikba is be szeretném integrálni..

2010. jún. 17. 19:06
 5/5 A kérdező kommentje:

asszem megvan amit kerestem


[link]

2010. jún. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!