Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehetsées az, hogy egy exel...

Lehetsées az, hogy egy exel táblázatnak webes felületet adjunk? Tudom van olyan lehetőség, hogy mentés weblapként, de nekem ezzel az a gondom, hogy a webes felületen nem lehet az adatokat módosítani!

Figyelt kérdés
Mivel tudnék egyszerüen webes felületen számolási lehetőségeket létrehozni!? Ilyenre gondoltam pl hogy átlegszámítás stb. Szóval amikor beírjuk az eredményeket automatikusan kiszámolja az eredményünket. Ez mind exel-el baromi egyszerű. De ez html-ben hogyan lehetséges?
2010. jún. 18. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet nem lehet, azt meg tudod csinálni, hogy feltöltöd a webhelyre és hivatkozol rá (de ez így nem webes felületen van).

Az utolsó kérdésedre a válasz csak HTML-ben nem lehet megcsinálni, de némi JavaScript és HTML ismerettel már meg tudnád.

2010. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
HTML és javascript fejlesztői alaptudással sima ügy. Amúgy meg nem annyira:)
2010. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

PHP és HTML-el a legegyszerűbb szerintem.

11-éves vagyok és simán megcsináltam a média kiszámoló programot.

2010. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!