Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék csinálni egy G-portá...

Szeretnék csinálni egy G-portálos weblapot, annyit szeretnék tudni, hogy mennyit kellene fizetni, hogy örökre használhassam?

Figyelt kérdés
Olvastam a szabájzatot, de aban annyira nem bízok, szeretném, ha G-portál-os honlap tulajdonosok mondanák meg, ők mit-hogyan csináltak.
2010. jún. 18. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nehogy elolvasd a Gportalon, mert azt büntetik. Majd én kikeresem neked és idézek, hogy érezd a törődést.


"Frissen létrehozott portálod végleges beüzemelése.

Létrehozásakor minden portál kreditegyenlege -50. Két héten át korlátozás nélkül jelen lehetsz a weben ÉLES és TELJES FUNKCIÓJÚ portáloddal, szerkeszthetsz, építhetsz kedvedre. Ezalatt a 2 hét alatt egyszeri 50 kreditet (kb. 500 Ft.-) kell feltöltened az oldaladra ahhoz, hogy örökre a tiéd maradjon."

2010. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valamint itt jegyzem meg, hogy hazudnak, mert az "örökre" egy elég tág fogalom. Mi van ha az Origó csődbe megy egy éven belül? Mi van ha te tovább élsz mint a Gportal? Mi van ha Lady Gaga igazából férfi?
2010. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ember!

Írtam, hogy a HIVATALOS SZABÁJZATBAN nem bízok meg, mert lehet benne buktató.

Neked van Gportálos lapod? Ha nincs akkor mindek írsz ide?

Kértem, hogy személyes tapasztalatokat várok.

2010. jún. 18. 22:34
 4/12 A kérdező kommentje:

Ja és nézegettem fórumokat, melyekben azt írták, hogy évente 50 "kreditet" kell feltöltenem, na akkor most mégse örökre az enyém egy egyszeri feltöltéssel?

Elhiheted, a kérdés kiírása elött alaposan utánanéztem, és a gporal.hu-val kezdtem.

2010. jún. 18. 22:36
 5/12 anonim válasza:

Ha végleges weboldalt szeretnél és fizetsz is érte én szívesen csinálok neked egyet.

Írj egy mail-t hogy pontosan mire gondolsz és megegyezünk.

millerhun@gmail.com

referencia munkát is tudok mutatni

2010. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok itt hirdetni de van egy ingyenes weblapmotorom amit én írtam.Gyenge de remélem tetszik.Próbálom frissíteni.Az oldalam ami ezzel készült(ugyanitt letölthető):

[link]

Ha nem tetszik megértelek.

2010. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

01:03-as válaszoló.

Köszi, de csinálni én is tudok magamnak, mert ismerek 2 weblapkészítő progit is, mesterük még nem vagyok, de az alap cuccokat már vágom.

Én is épp most csinálok egy lapot megrendelésre, tehát köszi az ajánlatot, de nem véletlenül szeretnék g-portálosat.

2010. jún. 19. 09:40
 8/12 A kérdező kommentje:

08:32

Köszi, de a frontpage-t és a sharepointot én is ismerem, és az élőgombok neked sem működnek, lehet mert nem firefoxot használok, de az a tapasztalatom, hogy az emberek többsége nem azt használja, szerintem cseréld le mert így nem lehet olvasni a menüpontokat sajnos.

2010. jún. 19. 09:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem hogy az FF a legismertebb az IE-után.
2010. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is, ezért is nem jó az a lap ami csak a ff-hoz jó, mert akinek IE van az nem tudja rendesen használni...
2010. jún. 19. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!