Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik lenne a legjobb ingyene...

Melyik lenne a legjobb ingyenes oldal szerkesztő?

Figyelt kérdés
Egy építő ipari kft nek szeretnék csinálni egy honlapot lehetőleg ingyeneset, tudnátok nekem ajánlani jó honlapkészítőt? vagy hát tanácsokat hol csináljam hogy kezdjem ?
2010. jún. 20. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
PutraWriter. Ráadásul magyar fejlesztés.
2010. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
lapunk.hu
2010. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
oké de ezzel most mit kezdjek ez egy program amit töltsek le vagy itt tudom már egyből csinálni.? bocsi ha érthetetlenek tűnök
2010. jún. 20. 14:47
 4/15 anonim ***** válasza:
A Putra egy szerkesztő program, oda kell HTML ismeret. Ha online szerkesztőt keresel HTML ismeret nélkül, akkor azt a Google-ban találsz.
2010. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm engem most vedtek fel titkárnőnek alap számítógépes a tudásom de kiszeretnék tenni magamért.
2010. jún. 20. 14:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Mint titkárnőnek, szeretném ajánlani, hogy a vettek szót ne úgy írd, hogy vedtek.
2010. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oké köszi :P
2010. jún. 20. 15:06
 8/15 anonim ***** válasza:
2010. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként óvatosan, nem bántásból csak annyit ajánlanék, hogy vigyázz, ne az legyen belőle, hogy sokat akar a szarka de nem bírja a farka. Ha nem értesz hozzá ne próbálj meg kialakítani egy online vállalati arculatot. Ha nem lesz túl megnyerő, meggyőző és igényes akkor a vevők épphogy elfordulhatnak és negatív lesz a hatás és ez a te hibád lesz. Ezt inkább szakértőkre kellene bízni.
2010. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ez igaz de most mit csináljak ezt kaptam első munkának a cégnél nem mondhattam hogy nem tudom. remélem azért nem lesz olyan rossz.majd ha egyszer elkészül belinkelem és majd kikérem a véleményeteket. és köszönöm mindenkinek
2010. jún. 20. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!