Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok ajánlani Joomla témákat?

Tudnátok ajánlani Joomla témákat?

Figyelt kérdés

Olyat webshopt témát keresek, amik nagy, jó megszerkesztett képek nélkül is jó modernnek nézki.


Alapból lenne pár vásárló. Most egy viszonylag ronda témával fut, de vannak megrendelések, de elkéne egy szebb modernebb téma.


Jó minőségű képeket meg nem akarunk szerkeszteni vagy lopni más oldalról, de találkoztam már sok olyan oldallal, ahol jól működik ez a kevés kép dolog.


(Persze a termékeknek vannak képeik, itt inkább az ilyen fő sliderekre meg egész képernyős háttérképekre gondoltam, amik most nagyon menők, hogy azt mellőznénk)


Mielőtt valaki rávágja, hogy nem értek a webfejlesztéshez. Nem értek hozzá :) egy fejlesztő csinálja nekünk, de kéne egy jó téma, mert most nekem sincs pontos elképzelésem a kinézetet illetőleg.


Az sem baj ha fizetős.



2018. szept. 3. 22:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg nem feltétlenűl a sablon kell, csak az inspicáió gyűjtéshez, hogy rátudjak mutatni valamire, hogy nagyából olyat akarok X és Y változtatásokkal.
2018. szept. 3. 22:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

template-monster.com


Ha van angol alapszintű nyelvtudásod megtalálhatod a 24/7 ügyfélszolgálat segítségével a legmegfelelőbb sablont számodra. Leírnod nekik milyet szeretnél és pár másodperc után már küldik is neked a linkeket. :D

2019. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!