Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen technológiával valósíts...

Milyen technológiával valósítsam meg? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy olyan weboldalt, ahol be lehet regisztrálni, továbbá egy pókerjáték lenne. Milyen java alapú technológiával kellene ezt megcsinálni szerintetek?

Meg gondolom html-re és css-re is szükségem lesz.


2018. szept. 10. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Amilyenhez értesz.
2018. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

BackEnd: PHP + MySQL

FrontEnd: HTML + CSS + JS.

Java -t kerüld weben,

azt max Natív APP -nál.

2018. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Java -t kerüld weben,"

Szerveroldalon - lásd például a Spring Boot keretrendszert - elég nagy szerepe van.

2018. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent java szerűen akarsz megoldani (bár szerintem a javascript már csak távoli rokonságban áll a java-val az ES6 óta. :D), akkor a frontend HTML, CSS és JS (hozzácsaphatsz valamilyen frameworkot, pl React) és a backendnek Node.js.
2018. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már a "natív App" szóösszetételt sem értettem. :D
2018. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Én már a "natív App" szóösszetételt sem értettem. :D"

Kérlek, akkor ismeretterjesztő-jelleggel:

[link]


Szóval olyan alkalmazás, ami egy adott operációs rendszer által elsődlegesen használt nyelven - például IOS esetén ilyen a Swift vagy az Objective C, Android esetén ilyen a Java vagy a Kotlin - íródott.

2018. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!