Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet SMF fórumot...

Xyyz kérdése:

Hogyan lehet SMF fórumot készíteni?

Figyelt kérdés
Egyedire gondolok, esetleg arra, hogy komolyabban módosítani már meglévő sablont. Aki ért hozzá jelezze, aztán üzenetek formájában vagy egyéb helyen hanghívás segítségével beszélgetnénk.

#MTA #SFM fórum #MTA fórum #GTA fórum
2018. okt. 24. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora anyagi juttatásra gondoltál a konzultációkért cserébe?
2018. okt. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván ez munka, igényesség és megbeszélés kérdése. Ilyet nem illik kérdezni kommentben, meg elsőre. Ez már rosszul indul... De egy üzenetet írj és beszélhetünk éppen.
2018. okt. 24. 07:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt a nyílt versenyeztetés sokkal tisztább, másrészt pont annyira nem foglalkozunk ilyennel kommentben, amennyirw nem teszünk fel ilyen kérdést itt. Arra ott a prog.hu.
2018. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az érdeklődést részedről, sajnos nem nyerte el a tetszésem a "pályázat." Továbbra is keresek olyan illetőt aki ért ehhez a dologhoz.
2018. okt. 24. 10:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy fejlesztési feladathoz számolva, alap ár: 4 000 Ft / óra.

Ha figyelni / "tanácsokat" adni szeretnél közben: 6 000 Ft / óra, és 1.5× tovább tart.

Ha segíteni is, akkor 9 000 Ft / óra, és 3× tovább tart.

Fel tett kérdésed alapján utóbbi verzió.

Érdekel? :-)

2018. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamikor, talán kb. egy éve, ugyanitt tett fel egy ember egy hasonló kérdést, nem te voltál az? Neki én segítettem, rendben meg is volt az üzlet. Ha írsz, szívesen válaszolok néhány kérdésre, de sajnos annyi időm nincs, hogy komolyabban foglalkozzam ilyesmivel.
2018. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet mindenkinek. Nem, én még ezzel nem foglalkoztam sosem.
2018. okt. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!