Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Aki használt WordPresshez...

Aki használt WordPresshez DIVI sablont, az mennyire van megelégedve vele?

Figyelt kérdés

2018. okt. 31. 19:27
 1/4 anonim válasza:
Nem használtam.
2018. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
valaki elárulhatná, mi ez a nagy Divi mánia. Ránézek egy honlapra és messziről ordít róla, ha divi. És annyira nem egy hű, de...
2018. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen, jóféle a Divi, de néha vannak benne megkötések. Attól függ milyen tipusú felhazsnáló vagy és mit szeretnél vele csinálni. WooCommerce bővítmény + Divi már nehezebb dió, még le kell tölteni pár extra plugin-t, hogy mindent tudj szerkeszteni a termékoldalon. De ha csak sima oldalt szeretnél alapokról, arra jó.

Hátránya, hogy menüt és láblécet nem lehet vele szerkeszteni, míg más ilyen vizuál szerkesztővel már igen.

2019. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, az legjobb téma és weboldal építő, amit eddig használtam.

Ez az egyik nagy előnye, hogy sok sablonnál ezt külön kell megvenni (mármint a témát és a hozzá tartozó weboldal építőt), itt viszont mindent egyben adnak. Sőt, jelenleg 223 kinézet is van hozzá, és minden héten van új (ezeket sok helyen szintén egyenként lehetne csak megvenni).


Ami hátrány, hogy drágább, mint a más sablonok, cserébe viszont korlátlan weboldalon lehet használni (így végső soron akár olcsóbb is lehet). Ha az örökös licenszt vesszük meg, az éri meg a legjobban, úgy minden jövőbeli frissítést megkapunk.


A másik amit ajánlok WordPresshez, az Astra téma. Ennél van ingyenes és prémium változat. A prémium nagyon profi, de gyakorlásnak, illetve kisebb oldalakhoz az ingyenes verzió is bőven jó. Elég tetszetős kinézetek vannak már az ingyenesek között is (van néhány, ami felveszi a versenyt a prémium sablonokkal is), ha valaki nem szeretne sablonért fizetni, egy megtekintést mindenképp megér az Astra.

Ezek az ingyenes sablonok hozzá: [link]



Ami fontos (és ennek a Divi meg az Astra is megfelel), hogy a sablont folyamatosan frissítsék a fejlesztők. Sok fizetős sablonnál sincs rendszeres frissítés, rengeteg van, amit egyszer elkészítettek, majd a sorsára hagyták. Olyan szinten, hogy a mai napig árulják, és lehet évek óta nem frissítették. Ez nem csak biztonsági, de kompatibilitási problémát is okozhat. Egy régi sablon nem biztos, hogy megfelelően működik a WordPress legfrissebb változatán, ilyenkor pedig sokszor nehezebb és költségesebb javítani, mint egy teljesen új sablont vásárolni.

2021. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!