Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » MegaCP tárhelyszolgáltató...

MegaCP tárhelyszolgáltató mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Esetleg van valakinek ott weblapja?
2010. jún. 28. 17:21
 1/5 Timi: ) ***** válasza:

Ajánlanám inkább az ATW.hu t :)

23/L

2010. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kevés a tárhely, plusz drága, nekem legalább 10 GB kellene....
2010. jún. 29. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
én pedig nem ajánlanám az atw.hu-t, engem is érdekelne viszont a megacp info, habár egy ismerős szerint korrekt a szolgáltatásuk.. de több forrásból jó tudni a dolgokat.
2010. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát én 2010 végén vettem tőlük először, és akkor nem találtam másnál ennyire olcsót, a szolgáltatásban nem találtam hibát,sőt mivel tapasztalatlan voltam, még jól is jött a segítőkészség. Rajtuk kívül csak az integrityvel volt dolgom, az drágább, a telefonsos üf szolgálaton éreztették, h. dehülyevagy, a megacp interworx-os felületéhez, a user megrendelőfelületéhez, a korlátlan domain,email ftpuser, mysql db -ez képest nem tudom mire föl adja olyan drágán a csomagjait. De biztos van amiben jobb, csak nekem nem sikerült rájönnöm... Az atw meg, most, hogy nézem 2011-ben szintén 2x annyiért adja a kezdő tárhelyet.
2011. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát csak óvatosan a céggel, mert ha bármilyen problémád van akkor nem segítenek. Lekezelő és bunkó társaság. Van már facebookos címük ahol lehet róluk olvasni. Mellesleg mint utólag kiderült lassú a szerverük. Van olcsóbb, gyorsabb és jobb support kevesebb pénzért.
2011. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!