Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdeklődés szintjén kérdezem,...

Érdeklődés szintjén kérdezem, hogy egy olyan weblapot megvalósítani, mennyi idő illetve milyen nyelvekkel lehet ahol a felhasználók tudnak regisztrálni és bejelentkezni és van egy avatruk meg belépésük?

Figyelt kérdés

Én jelenleg csak HTML-hez és CSS-hez értek.

Ugy olvastam az ilyet MySQL-el csinálják.



2019. jan. 9. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi tudásoddal több hét tanulás és még rengeteg munka utána.

Ajánlom a Wordpress-t helyette.

2019. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A wordpress-t én is tudom javasolni
2019. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ment a zöld pacsi :)

Tehát egy ilyen regisztrálós oldalhoz gondolom több ember tudása is szükséges?

Azaz egy ilyen oldal írása akár több hónap is lehet nem de?


Még annyi kérdésem lenne, hogy következő félévben lesz web programozás tárgyam, az segíthet-e abban, hogy illyen regisztrálós weblapokat is tudjak készíteni?

2019. jan. 9. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell hozzá nagy vasziszdasz, de sok buktató van a dologban.

Pár nap alatt össze lehet hozni kódmásolgatással valamit, ami kb működik és örülni fogsz neki, de annak nem sok köze lesz egy valódi, biztonságos loginrendszerhez.

2019. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az tanárfüggő, hogy mennyire fog hasznos dolgokat tanítani, de az biztos, hogy otthon is rengeteg mindent hozzá kell raknod ahhoz, hogy igazán megtanulj programozni.
2019. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kb fél óra.
2019. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 tapsihapsi elrejtette a nevét. :D Gondolom már ciki volt Valaki12445778 néven írogatni a hülyeségeket.
2019. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a nevét rejtette el, hanem egy másik kérdés alatt úgy bealáztam, hogy teljesen törölte a regisztrációját :D :D :D
2019. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgyis visszajön majd más néven...
2019. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!