Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Error establishing a database...

Error establishing a database connection. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Ugyanígy néz ki a hibaüzenet: [link]


Wordpress-t használok, nem ingyenes tárhelyen. Írtam már a szolgáltatónak is, náluk nem volt hiba. Érdekes, hogy eddig csak egy pluginnál jött fel ez a hiba, és az éppen nem rég esett át egy nagy frissítésen, azóta is 4-5 naponta dobnak ki frissítést, mert még nem az igazi. Legelsőnek 8 napja jött elő ez a hiba, akkor is annál a bővítménynél. Sajnos nem tudom kikapcsolni, mert a legfontosabb plugin az oldalamon, azzal küldöm ki a leveleket, amelynek tartalma az, amiért fizetnek. Amikor 8 napja megjelent a hiba elsőnek (akkor egymásután 2x is), akkor pont aznap frissítettem a bővítményt. Okozhatja ezt egy plugin? Adatbázis jelszó, felhasználónév változtatás nem volt, wp-config.php-hoz sem nyúltam, költöztetés sem volt, semmi nagyobb változás. Érdekes, hogy a hiba azonnal megszűnik, ha újra betöltöm az oldalt, már semmi nyoma nincs. Egyébként teljesen jó rajta minden, megy szépen, a weboldal hétköznapi használata során nem jelent meg eddig még sosem a hiba. Az utóbbi 8 napban 3x jelent meg ez a hiba, ugyanannál a bővítménynél, de ez azonnal meg is szűnik. Szerintetek?



2019. ápr. 4. 04:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másik pluginnel. Sok levélküldő van. Nézelődj, hátha találsz olyat, amivel nem jelentkezik a probléma. Igen, okozhatja ez.
2019. ápr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!