Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan működik egy jó webshop?...

Hogyan működik egy jó webshop? Mi az alapja?

Figyelt kérdés
Egy webshopot akarok csinálni csak azt nem tudom, hogyan működjön. Gondoltam arra hogy egy mysql adatbázisba lennének s termékek árakkal meg leírással és ezt csak simán lekérem phpba és megjelenítem. Nem tudom mi az alapja, vagy, hogy mit kellene használni és hogyan. Programozni phpban jsben tudok, illetve html css MySQL is megy

2019. ápr. 5. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Megnézel egy webshopot és mehet a copy paste.
2019. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az alapja ROHADT SOK SOK SOK PÉNZ!
2019. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
...és rohadt sok partner, alkalmazott. Persze ha tökegyedül akarsz egy csalásra kiélezett webshopot üzemeltetni akkor elég csak egy jó weboldalt összehozni.
2019. ápr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem hogy kell működtettni..... Milyen módszerrel kell leprogramozni....
2019. ápr. 6. 08:18
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Egy jó webshop alapja 10 év fejlesztői tapasztalat, nem egy vérpistike által egy délután összeollózott tákolmány.
2019. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként van olyan webshop is, ami csupán egy ember vállalkozása és bizonyos bontott alkatrészeket adogat el.

Értem, hogy nem ez a kérdés, csak a korábbi felvetésekkel kapcsolatban.

2019. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit először is mondtam ... megnézel egy jól működő webshopot és szétlopod az ötleteket. Ha értesz a programozáshoz, akkor 1-2 év alatt elég pöpec webshopod is lehet.
2019. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, az elég. html, js, css, mysql, php. Már csak meg kell írni.
2019. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet ezeken a nyelveken jó webshopot írni. Én is megtettem, többet is írtam, amelyek megbízhatóan működnek évek óta.


De nem máról holnapra megy. Sokéves tapasztalat kell hozzá, ismerni kell a böngészőfüggetlen, reszponzivitásra épülő technikákat, emellett erősen ajánlott elmélyülni a cache-elésben, valamint úgy megírni a webshopot, hogy minél gyorsabb, lightabb és keresőbarát legyen.


A sebesség ma már kiemelkedően fontos, komoly helyezésbeli tényező a Google-ben is - ez tapasztalat, ha bárki az ellenkezőjét mondja, ne higgy neki.

2019. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!