Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Létezik ingyen VPS?

Létezik ingyen VPS?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ingyenes webtárhely van

2019. ápr. 25. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ingyenebéd.

Ha valami "ingyen" van akkor más fizet vagy mással - például adataiddal - fizetsz, vagy valamilyen korlátja van a szolgáltatásnak.

2019. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Hallottam már ilyesmiről, de egészen biztos, hogy nem használnám. Egyrészt azért nem, mert rettenetesen rossz teljesítménye lehet, plusz valószínűleg esik/kel. Ingyen nagyon kicsi konfigot szerezhetsz, aminél már az is jobb, ha a saját gépeden működteted, amikor kell.


A webtárhely más, ott tud az akaratodon kívül reklámokat elhelyezni (ráadásul abba sincs beleszólásod, hogy miféléket), egy VPS esetében ez nem lehetséges.


Olcsó VPS-ek viszont vannak, amik már érnek is valamit, és a rendelkezésre állásuk is jó, nekem az Arubán és az OVH-n vannak tapasztalataim, évek óta nem döccent semmi rajtuk.

2019. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs. Ingyenes tárhelynél kapsz 100 TB tárterületből 100 MB-ot, mellé 1 db. FTP hozzáférést, esetleg még adatbázist. Slussz-passz ennyi. Számold ki az arányokat. Egy VPS-nél hogy ugyanezek legyenek az arányok kevesebb, mint 1 MHz processzorral és <1 MB memóriával rendelkező virtuális gépet kéne kapnod lemez(!) nélkül. Szerinted mire lenne használható ez?
2019. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!