Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Letöltöttem egy blog sablont...

Letöltöttem egy blog sablont a netről, de az xml formátumban van, és így nem tudom feltölteni a tárhelyemre úgy, hogy az megjelenítse azt. Hog tudnám html be átkonvertálni, vagy esetleg hogy tudnám feltenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad is, vagy csak eldöntötted, hogy nem lehet? Nekem a gépre letöltött xml fájlokhoz automatice hozzárendeli az alapértelmezett böngészőmet, és avval nyitja meg őket. Vagyis amivel majd a neten is nézegetve lesznek. :)
2010. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hozzárendeli az operát, ami nem nyitja meg, feltöltöttem a tárhelyemre, az meg nem jeleníti meg beütve az oldal címet....
2010. júl. 6. 19:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért mert én úgy tudtam hogy index.htm ként kell feltenni a kezdő oldalt de ez az xml me nem érthető nekem, mert ugye nem html-es igaz én régen foglalkoztam ilyenekkel, de most annyira nem szeretnék belemélyedni, csak egy gyors megoldás kéne, hogy az xml-t mégi miért nem jeleníti meg weblapként
2010. júl. 6. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

1: próbáld meg Firefox-al is.

2. Google: xml to html convert.


Nagyja angol nyelvű, nem mindent értettem meg belőlük, de hátha neked jobban megy. :)

2010. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
próbáltam, nem megy
2010. júl. 7. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!