Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Apache 2.2-ről 2.4-re váltás...

Apache 2.2-ről 2.4-re váltás után nem elérhető a backend szerver miért?

Figyelt kérdés

van egy varnish cache a 80-as porton,

van egy nginx a 8082-es porton

8083-as vesta control panel szintén nginx-alatt


és a BACKEND szerver meg Apache ami 2.4 lett. Nem éri el a varnish cache az apache-ot pedig beleraktam a configba is az új direktívákat.

plusz nem megy a naplózás, tehát a varnish probe sem természetesen, a varnish logban semmi extra, csak az hogy nem tudja letölteni a tartalmat az apache-ról.


.htaccess van abba is betettem a "require all granted"-et.


mindig újraindítom.


raktam be modulokat, kivéve mod_remoteip-t. ez most fogom.


authz_core meg authz_host benne van, benne van a kevert 2.2 és 2.4 configokat kezelő modul is mod_access_compat


Mixing old directives like Order, Allow or Deny with new ones like Require is technically possible but discouraged. mod_access_compat was created to support configurations containing only old directives to facilitate the 2.4 upgrade. Please check the examples below to get a better idea about issues that might arise.


tudom hogy nem javasolt akevert tartalom de most az elspő hogy menjen a szerver, és le tudja kérni a tartalmat, és ne adjon Error 503 Backend fetch failed hibát.



#szerver #Apache #Debian 9 #apache2.4 #varnish5
2019. máj. 26. 10:29
 1/2 A kérdező kommentje:

CGroup: /system.slice/varnish.service

├─1922 /usr/sbin/varnishd -j unix,user=vcache -F -a :80 -T localhost:6082 -f /etc/varnish/default.vcl -S /etc/varnish/secret -s malloc,1G


két pid-n is fut ugyanezzel a configgal.



nem tudom miaz a user=vcache


nem tudom mi a -j kapcsoló nem tudom mi a unix,user=vcache


hozzá kéne adni az apache-hoz?


mi a CGroup?


ezeket fel kellene venni mint jogos hozzáférők?

2019. máj. 26. 10:34
 2/2 anonim ***** válasza:
mit ír a log?
2019. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!