Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Logó elhelyezése kis méretben?

Logó elhelyezése kis méretben?

Figyelt kérdés

Van egy logóm, jó minőségű. Eddig nagyobb felületen, nagyobb méretben használtam, tökéletesen működött.

Most egy kisebb helyre kéne más logókkal együtt elhelyezni. "Összehúztam" és tök ronda lett. Nem olvasható rendesen, szemcsés.

Nem értem. Ha fordítva lenne, és nagyításnál romlana a minősége, azt értem, nem elég jó felbontás, stb.

De itt mi lehet a gond, illetve tudok-e vele valamit kezdeni???


2019. jún. 5. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az átméretező algoritmus!

Én nem hagynám a böngészőre, hanem csinálék egy thumbnail-t valami képszerkesztővel.

2019. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de se azt nem tudom, hogy mi az átméretező algoritmus, se azt, hogy mi az a thumbnail :D

Kipróbáltam máshol is. Simán betettem egy work dokumentumba. És rátettem egy kiadványra is (mert majd ahhoz is kéne). De ezeken is kicsiben béna. Minél nagyobb, annál szebb. :S Nem értem :S Fordítva szokott lenni.

2019. jún. 5. 12:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként segítettél, átméreteztem egy képszerkesztőben és így jobb lett. Ezzel már próbálkoztam korábban, de nem lett jó. De most másik szerkesztőt használtam és itt nem tömörítette, hanem csak átméretezte.
2019. jún. 5. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Arányosan kell csökkenteni a méretétm hogy a képarány ne változzon
2019. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg vektor formátum használata. Annak nem romlik a minősége 1x1 cm-től 10x10 méterig ...
2019. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!