Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Két nyelvü weblapot kéne...

Két nyelvü weblapot kéne csinálnom, de nem tudok túl jól fordítani, mit tegyeK?

Figyelt kérdés
Érettségi munkám lenne, mivel szlovákiai vagyok, az egyik nyelv lehet szlovák vagy angol, a másik természetesen magyar. A témám már megvan, cikkek is lennének, csak nem tudnám őket lefordítani, mit tegyek?

2019. jún. 8. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bérelj fel egy tolmácsot.
2019. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy fordítsa le.
2019. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"szlovákiai vagyok" « Nincs ott szomszédságba / ismereti körbe olyan akinek jól megy a magyar és a szlovák is?

Mikor Komáromból jártam át a testvér városba, ott sok olyan volt aki mind 2 nyelven, sőt olyanból is akadt aki még angolul is tudott.

2019. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy ötlet,de ha ez egy informatikai feladat, amiben elsősorban az a cél, hogy több nyelvű tartalmat tudj megjeleníteni, lehet maga a tartalom pontossága nem annyira fontos, akkor esetleg kérdezd meg a tanárt,hogy elfogadja-e ha gép fordítót használsz bizonyos tartalmakhoz.
2019. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kötelező hozzá a saját tartalom, akkor én egyszerűen wikipedia-szócikkekből állítanám össze, és kész. Így aztán lehet akár fárszi nyelven is.
2019. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!