Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozepsuliba afro fonott haj?

Kozepsuliba afro fonott haj?

Figyelt kérdés
jövőre kozepsuliba megyek ott mennyire erdeklik ha Afro Fonott hajam van? Fiú vagyok nem tervezem festeni max sötétebbre de ilyen piros zöld meg ilyeneket egyenlőre nem akarok bele
2019. júl. 28. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá a választott sulinál, normális helyeken nem törődnek vele, de vannak ilyen nagyon elit iskolák, akik meg vannak róla győződve, hogy a másmilyen haj az ördög bűne, és elfelejted tőle a szorzótáblát (az én sulimban szines is lehetett a hajunk, az öcsémében még csak extrém fazonokat se engednek, de hiába van az én sulimnak is erős négyes összátlaga, mi csak egy kupac műveletlen proli maradunk a többi gimnázium szemében)
2019. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb iskola szóval remélem nem lessz ilyen gond...
2019. júl. 28. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk már több embernek is volt. Nyilván nem tiltották meg, de aztán kifejezték a tanárok a nemtetszésüket.
2019. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem ki fejezetik pont nem érdekel nem azért csinálok hogy nekik tetszen
2019. júl. 28. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyháziba jártam,2osztálytáesunknak is volt,nem tetszett a tanároknak az Atya meg egyenesen rosszul volt tőle,de nincs benne a házirendben,hogy nem lehet,kérdezz rá,felsőbb évesektől,hogy tudnak e valamit.
2019. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!