Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitöl tudna sokkal gyorsabban...

Mitöl tudna sokkal gyorsabban nöni a hajam?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesen táplálkozol. De akkor sem fog észrevehetően gyorsabban nőni. Ezt nem befolyásolhatod.
2019. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nem fog semmitől. Ez genetika.
2019. júl. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, genetika. Szedhetsz hajvitamint meg kenhetsz rá bármit, sokkal gyorsabban nem fog nőni.
2019. júl. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 marcipanfelhoo válasza:
50%

Szia! Én tegnap csináltam egy házi hajregeneráló kúrát, igazából ez ilyen egésznapos, aztán este még aludni is kell vele, nekem este alatt 4 centimétert nótt a hajam. Ezt hónaponta kell ismételni, és egészségesebb lesz a hajad, lehet hogy hosszabb is, nekem bevált. Ha érdekel, akkor írj nyugodtan, leírom.


16 / L

2019. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Havonta kell ismételni, nem hónaponta :))
2019. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 marcipanfelhoo válasza:
Úristen, összedől a világ, ne itt nyelvtannáciskodj már, én kérek elnézést a rossz szóhasználatomért.
2019. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!