Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan hajfestéket...

Tudtok olyan hajfestéket ajánlani, ami allergénmentes?

Figyelt kérdés

Tudom, bárki lehet bármilyen összetevőre allergiás, de mégis próbálok valami kiindulópontot találni.

Évekig volt melírozva a hajam, de mivel nagyon száraz volt már tőle, így gondoltam visszafestetem az eredeti hajszínemre. Vettem Palette hajfestéket, elvittem a fodrászomnak és befestette. Már aznap este elkezdett viszketni a fejbőröm, másnap észrevettem, hogy az arcom mintha kezdene eltorzulni. A következő nap az ügyeleten kötöttem ki, mert úgy feldagadt a fejem, szemem. Kaptam gyógyszereket, injekciót, szerencsére komolyabb bajom nem lett.

Akkor eldöntöttem, soha többet. Ennek már 6 éve. Azóta fodrásznál sem voltam és szerintem ennek is köszönhető, hogy az a 6 év alatt vállig érőből fenékig érő egészséges hajam lett. Anyukám szokott belőle vágni. (Egyébként nagy hajápoló vagyok 😀)

Viszont van már pár ősz hajszálam, amik különösebben még nem zavarnak és szerintem nem feltűnőek. Viszont elgondolkodtam rajta, hogy mi lesz később, mihez tudok majd nyúlni, ha már rendesen elkezdek őszülni. (22 éves vagyok, így remélem az még kicsit messzebb van 😅)

A hennát nem merem kipróbálni, mert volt egyszer henna tetoválásom és arra is allergiás vagyok. Tudom, nyilván más lehet a henna hajfesték és testfesték, de ezzel nem mernék kísérletezni.


Válaszaitokat előre is köszönöm! 🙂


2019. júl. 31. 12:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!