Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hàny éves kortòl vàlasszan...

Hàny éves kortòl vàlasszan ezt a frizuràt ha màshol? .

Figyelt kérdés
Ha màshol 40 éves kortòl fiatalító ez a típusú frizura , màrmint hogy azt irjàk a bob frizuràra de én még tini vagyok és ilyenre szeretném vàgatni hogy elől hosszú hàtul rövidebb hajam legyen. Szerintetek mennyire illik egy tini lànynak ha mindenhol idösebbeknek van ajànlva ahol olvasom. Meg szerintem nekem jòl àllna .
2019. aug. 2. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a pl. "40 éves kortól fiatalító ez a típusú frizura" nem valami pontos. Mármint persze, lehet, hogy fiatalít, de ez nem egy szabály. Nem fog mindenki fiatalabbnak kinézni tőle. Lehet, hogy valakinek szörnyen fog állni, és inkább csak rá ad néhány évet a kinézetére.


Szerintem tinilánynak is teljesen okés.

2019. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. aug. 2. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van 17 évesen
2019. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!