Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás vagyok mitcsinaljak?

Korpás vagyok mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
rendesen mosok hajat meg minden de korpas vagyok

2019. aug. 3. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Korpas hajra kene sampon. A Vichy samponja elvileg nagyon jo. Draga, de hatha eltunteti.

kremmania.hu-n is nezegethetsz, ird be hogy korpas haj

esetleg borgyogyasz, de nekem o a vichys sampont ajanlotta

2019. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha valamikor nem mész emberek közé, akkor hagyd sokáig zsírosodni, napokig, esetleg egy hétig ne mosd meg. Aztán ha megmosod, akkor is csak kevés sampont tegyél rá és utána finoman, a hajszárítót ide-oda mozgatva szárítsd meg, ne égesd szét a fejebőröd.

Kefír jó lehet még rá, ráteszed, mint a sampont, hagyod rajta kicsit, aztán lemosod.


Az egésznek az a lényege, hogy a fejbőröd savas, bakteriális flórája megbomlott valamitől, pl. ráment a légkondi, túl erős samponnal nagyon megmosod, kiszárítod, ilyesmi. Ezt kell helyreállítani. A legjobb, ha nem cseszegeted vegyi anyagokkal, hanem békén hagyod egy darabig. A szervezeted okos és helyreteszi.

2019. aug. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bármiféle drágább sampont, terméket vennél, azelőtt szerintem mindenképp érdemes kipróbálni pl. a Schauma korpás hajra való termékeit, akkor esetleg Bojtorján sampon, Head&Shoulders.
2019. aug. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno a Head&Shoulders vált be rendszeres használattal. Aztán elmúlt és azóta mást használok. Amúgy szerintem bőrgyógyászati okai is lehetnek vagy valami egészségügyi probléma ha nagyon durván korpásodik valaki. Érdemes utánajárni.
2019. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Elmész egy patikába,és lehet hogy ott van saját készítményük korpás fejre.Sampontól ugyanúgy korpás lesz a fejbőröd,szerintem.Nézd meg ha nem e gombás a fejbőröd.
2019. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Bőrgyógyász!

A korpás hajar az esetek nagy rèszèven gombafertőzés okozza.

Bőrkaparék vizsgálattal megállapîtható

2019. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Mi a jo Istennek bőrgyógyász ehhez? Ember, biológiai lények vagyunk, a környezetünk élőlényeivel folyamatos egyensúlyt tartunk. Totál természetes dolog, hogy az emberen megjelenik ez-az, nem kell azonnal atommal leírtani, sokkal inkább az okát kell megtalálni. Az oka pedig 95%-ban a saját elcseszésünkben keresendő. Az orvos ezt teliberakja és felír neked gombaírtót nagyon értelmesen, aztán 3 hét múlva újra futhatsz hozzá, hogy írja fel.
2019. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kopaszra kell borotválni, nekem is attól múlt el végül.
2019. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!