Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tenné tönkre a hajam a...

Nem tenné tönkre a hajam a cseresznye vörös hajfesték?

Figyelt kérdés
Geszteneye barna a hajam és nagyon régóta tervezgetem hogy befestem cseresznye vörörse csak félek hogy kárt tenne benne vagy hogy nek úgy nézne ki ahogy elképzeltem , vagy épp ahogy a képen van.

2019. aug. 5. 14:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Cseresznye*

Elírtam :D

2019. aug. 5. 17:17
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

A gesztenye barna hajadat valószínűleg le kellene szívatni szőkére,hogy szép vörös hajad legyen.

A szívatás eléggé roncsolja a hajad, de sokmindentől függ milyen állapotú lenne utána a hajad például hogy előtte volt -e festve,szívatva.

Ha nem,akkor én biztosan belevágnék,csak nem szabad túlzásba vinni.

Nekem hátközépig érő szőke hajam volt,és abból akartam intenzív vörös hajat,meg is csinaltuk szépen befogta,csak 1 hét után sárga lett. Soha nem birta a hajam a festéket mindent ledobott. Aztán persze nem tetszett a sárga haj és 2x lett leszívatva ami annyira tönkretette hogy még 2 év után is küzdök hogy a hajam visszanyerje ŕégi állapotát.

De neked sok sikert kívánok remélem sikerül.

2019. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Festve még sose volt se szivatva de egy próbát megér remélem sikerülni fog. És köszönöm!:)
2019. aug. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!