Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyen frufrum vagy ne? Ha...

Legyen frufrum vagy ne? Ha igen akkor vágni kell és sajnálom le vágni .

Figyelt kérdés
Nagyon dús hosszú popsiig érő világos barna hajam van. Ki bontva elől is ugyan olyan hosszú , hasam alá ér. Soha nem volt vágva elől . Az alja egyénekre van vágva .

2019. aug. 6. 14:05
 1/10 anonim válasza:

Egyéni ízlés, de engem izgat :)


20/F

2019. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
Jó kategóriába írtad ezt ki?
2019. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha sajnálod levágni, akkor miert kérdezed meg?
2019. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
A frufru nem áll jól senkinek aki idősebb mint hét.
2019. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

A frufru nem mindenkinek áll jól.

De amúgy meg ha sajnálod levágatni, akkor mi a tököm a kérdés??

Hány éves vagy egyébként?

2019. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gymnospermatophyta ***** válasza:
45%
Én nem szeretem, úgyhogy én azt mondom, hogy ne vágd le. De más meg szeretheti, szóval... viszont nem szeretnéd levágni ne vágd le.
2019. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Arcodtól és a homlokodtól függ. Telefonra lehet letölteni olyan programot, amivel frizurát tudsz próbálni. Nézzed meg milyen lennél vele mielőtt levágatod.


Próbálhatod póthajjal is. Egy darabig hordjad és nézzed meg bejön-e.

2019. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vágasd le :).
2019. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ugyanez a dilemmám. Nekem mindig tetszett a frufru, akinek jól áll annak szerintem kimondottan karakteressé teszi az arcát és nem olyan szimpla, unalmas. Nekem régen sokáig volt frufrum gyerekként és fiatal tiniként, akkor is imádtam. Most is szívesen vágatnék, viszont azóta már másképp nézek ki, az arcom is változott és emiatt még nem mertem megtenni, mert visszanöveszteni az már nem annyira muris...
2019. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

#4

Ez baromság, van akinek fény évekkel jobb lesz az összhatás mint frufru nélkül.

Én idén vágattam, és sajnálom hogy még csak most, sokat dob a megjelenésemen. Persze nem az a hagyományos "szembe-lógós" fazonom van.

2019. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!