Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkités után festhetem a...

Szőkités után festhetem a hajam olyan hajfestékkel ami világosításra van?

Figyelt kérdés
Többször szőkítettem a hajam festett feketéből világosabbra fokozatosan, most egy világosabb de mégsem teljesen szőkénél vagyok de még egyszer szeretném világosabbra. Csak olyan hajfestéket vettem ami elvileg szőkít is a hajon és szőkítőport is adtak hozzá. Lehet ezt festékként használni? Gondolkoztam azon, hogy kihagynám a szőkitőport amit hozzá adtak.

2019. aug. 9. 11:28
 1/1 Ungvári Adrienne válasza:
Látom augusztusi a kérdés, de hátha tudok segíteni valakinek. Én nem rég fekete hajam hidrogéneztem 9 szazalekos hidrogén peroxiddal és szőkítő porral. Szinte semmit nem ért. Két nap múlva újra akkor a lenöveseknel csibesárga lejjebb répa sárga lett. Aztán egy hét múlva újra, ám egyre csibe sárgább lett. Vettem palette 219 es 10-2 szuper hamvas szőke hajfestéket melyben 12 szazalekos volt az előhívó. Ám festékkel nem roncsol a hajam fele gyönyörű hamvas szőke lett a répa szinből barnát csinált. Most varok még kicsit újra szőkítek és újra ezzel a festékkel hamvasitom.
2019. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!